Wygryny com.pl

Nasza ofetra

Agroturystyka Nidka

AGROTURYSTYKA NIDKA znajduje się nad samą rzeką Nidką, nieopodal Jeziora Wygryńskiego, oraz Jeziora Bełdany. Miejscowość Wygryny mieści się w samym środku Mazur, w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich.
Spędzając u nas swój urlop posiadają Państwo gwarancję niezwykłych krajobrazów, czystego środowiska, oraz bliskość rzek i jezior.
Naszym trybutem jest bliskość do najbardziej popularnych mazurskich miejscowości:  Rucianego-Nidy, Mikołajek, Mrągowa, Pisza, a dalej Giżycka, Węgorzewa czy Warmińskiego Olsztyna.

Salon Urody

Salon Urody Anna działa już w naszym obiekcie od ponad 12 lat i proponuje szeroki wachlarz zabiegów odnowy biologicznej, połączonych z relaksacyjnym działaniem Sauny.

Wypożyczalnia

Nasza wypożyczalnia znajduje się w miejscowości Wygryny, bezpośrednio nad rzeką Nidką, co umożliwia bezpośrednie skorzystanie ze sprzętu oraz niesamowite widoki dla Naszych gości.

Wygryny znajdują dokładnie w samym sercu Mazur, zapewnia bliski dojazd do wszystkich malowniczych miejscowości- Rucianego Nidy, Mikołajek Mrągowa. Nasi goście efektywniej mogą poznać Mazury, na wodzie, jak i na lądzie, oraz po prostu zrelaksować się;)

Na życzenie naszych gości oferujemy dowóz sprzętu w okoliczne miejscowości i Ośrodki Wypoczynkowe.

Balia

Wielka Balia przeznaczona dla 6 osób, każdego postawi na nogi- zrelaksuje – poprawi naszą odporność!
Piec w balii rozpalamy pachnącym drewnem, gwarantujemy gorącą kąpiel co najmniej przez 5 godzin, piękne widoki, nastrojową atmosferę, wykuty przerębel i całą górę śniegu